"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Отац двогодишњег дечака који се угушио у породичној кући пуштен да се брани са слободе

Љ.П.

04. 10. 2022. у 12:33

Р. П. из Бачког Петровца, отац двогодишњег дечака, трагично настрадалог у пожару у недељу у породичној кући у Бачком Петровцу, како сазнајемо, после јучерашњег саслушања у Основном јавном тужилаштву у Новом Саду, пуштен је да се брани са слободе.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Отац двогодишњег дечака који се угушио у породичној кући пуштен да се брани са слободе

Н.К.

За њега, како сазнајемо, тужилаштво није предложило притвор.

Отац се сумњичи за кривично дело против опште сигурности.

Растислав П. Фото приватна архива

Подсећамо, пожар у кући у Кулпинској улици 39, у Бачком Петровцу, избио је у недељу око 11 сати, а малишан је у том тренутку био сам у кући. Његов отац је на позив тетке отишао на игралиште по старије дете, које се повредило на маратону, и да га одведе код лекара.

Тетка је отишла до куће и тамо затекла пожар и двогодишњака без свести. Лекари су дали све од себе да реанимирају двогодишњака, али је он, нажалост, преминуо.

Фацебоок/Принтсцреен

Отац је у тој кући живео са тројицом синова, а мајка их је наводно напустила.

Мајка је, међутим, изјавила да са децом није живела не зато што их је напустила, већ ју је супруг избацио из куће. Како је рекла, отац је децу и раније остављао саму.

Трагично настрадали дечак ће данас бити сахрањен на гробљу у Бачком Петровцу.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТИ СИ КРЕТЕН! Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића

"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића

ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.

16. 11. 2025. у 21:55

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

Ко је ЈЕДИНИ политичар који је обилазио Цецу у затвору? Испунио јој захтев, пре тога јој било забрањено