СТАВЉАЛИ МУ ГЛАВУ У ВЕ-ЦЕ ШОЉУ: Брутално насиље над прваком у тоалету основне школе у Калуђерици

28. 09. 2022. у 12:27

У Основној школи "Милоје Васић" у Калуђерици јуче је брутално физички нападнут ученик првог разреда А. Д. током великог одмора, преноси "Телеграф".

СТАВЉАЛИ МУ ГЛАВУ У ВЕ-ЦЕ ШОЉУ: Брутално насиље над прваком у тоалету основне школе у Калуђерици

Фото Shutterstock

На њега су наводно насрнула три неидентификована ученика старијих одељења и малтретирала га у тоалету.

Они су му, према првим информацијама, стављали главу у ве-це шољу, ударали његовом главицом о зид тоалета и оборили га на под.

Дете, међутим, није затражило лекарску помоћ, али је управа школе упозната са случајем.

БОНУС ВИДЕО: УЖАС У НИШУ: Сумња се да је муж избо жену, па себе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (3)

КАКО ЈЕ ПУТИН УЋУТКАО МЕРКЕЛОВУ? Псом показао психолошку игру - Ангела заборавила где се налази