"ИЗБО ЈЕ НОЖЕМ ПРЕД МАЈЧИНИМ ОЧИМА" Комшије тугују за Љиљом која је убијена у Суботици - Била је дивно биће
У СУБОТИЧНОМ насељу Кер јуче је, како се сумња, Роберт Велимировић ножем убио бившу супругу Љиљану Велимировић (54), наочиглед њене мајке Љубице Дондоловић.
Фото: Фејсбук
Несрећна жена одмах је подлегла повредама, а осумњичени за злочин је побегао и за њим полиција интензивно трага.
Трагедија се догодила у дому породице Дондоловић, у Улици Сергеја Јесењина, где је Љиљана становала са мајком. Бивши муж, од кога је разведена већ годинама, дошао је на врата јуче око 14 часова.
- Љубица је отворила врата и пустила бившег зета у кућу, вероватно је мислила да хоће да се помири са Љиљаном. Шта се десило, то само они знају. Љиљана вероватно није хтела да разговара о помирењу и он је насрнуо на њу. Избо ју је ножем пред мајчиним очима - прича комшиница Славица. - Љиља је била дивно биће, са сваким би попричала, лепо поздравила. Вратила се код мајке после развода. Има дивну ћерку, која је сада у Енглеској. Јадна мајка, шта је дочекала.
Док за Љиљу, која је радила у фабрици чипке, сви имају речи хвале, комшије њеног мужа Роберта не познају, осим из виђења, али су, кажу, чули да је био алкохоличар.
- Нисмо чули вику ни свађу. Само лупу вратима и лелек мајке. Врло брзо је стигла Хитна помоћ, али нашој комшиници није било спаса - каже нам једна од станарки зграде у којој се догодио злочин. - Сви смо у шоку. Ово је велика трагедија.
У Полицијској управи у Суботици су нам потврдили да се десио злочин и да се трага за осумњиченим. Како сазнајемо, до сада није било пријава за насиље у породици.
БЛОКАДА ГРАДА
У СУБОТИЦИ су јуче од 14 часова били затворени делови града кроз које је убица могао да покуша да побегне. Контролисана су возила и обилажена места на којима би убица евентуално могао да се крије.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОВО ЈЕ ЖЕНА КОЈА ЈЕ УБИЈЕНА У СУБОТИЦИ: Сумња се да је бивши муж избо ножем
20. 09. 2022. у 17:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)