ПРВА ДАМА КАВЧАНА ПРОСЛАВЉА УБИСТВО ВУКОТИЋА: Тамара Звицер објавила снимак из провода и фотографију Рогановића (ФОТО/ВИДЕО)
ТАМАРА Звицер, супруга вође кавачког клана Радоја Звицера, након што је јуче саопштено да је убијен вођа шкаљарског клана, Јован Вукотић, на друштвеним мрежама објавила је снимак из провода где уз речи песме Мирослава Шкора "Суде ми", прославља брутално убиство Вукотића.
Фото: МУП РС/Детектив инфо/Принтсцреен
- Суде ми, зато што своје волим, волим највише, што сам бранио моје најдраже - чује се на снимку како пева неколико женских гласова.
Тамара се није зауставила након овог снимка, већ је објавила касно увече и фотографију наводног припадника "кавачког клана" Владимира Рогановића, који је убијен у децембру 2018. година у Бечу.
Како се тада сумњало, његово убиство је изазвало гнев код "кавчана" који су одлучили да се "шкаљарима" освете на најбруталнији могући начин.
Подсетимо, за Тамару се први пут чуло када су на њеног супруга Радоја Звицера у Украјини 2020. године нападачи пуцали и када је она успела да му спаси живот тако што је излетела и пуцала на убице док је њен муж лежао на земљи тешко рањен.
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)