ДВОЈЕ ДЕЦЕ ОСТАЛО БЕЗ МАЈКЕ, БОРИЛА СЕ ЗА ЊИХ: Потресна исповест колега убијене Блаженке

31. 07. 2022. у 16:34

ЗАПОСЛЕНИ у породилишту Народни фронт сломљени су од бола од како су сазнали да је њихова колегиница, бабица Блаженка Ј. (39) убијена синоћ у Батајници.

ДВОЈЕ ДЕЦЕ ОСТАЛО БЕЗ МАЈКЕ, БОРИЛА СЕ ЗА ЊИХ: Потресна исповест колега убијене Блаженке

Фото: Фацебоок

Несрећној жени је пресудио њен супруг Чедомир Ј. (43)

Блаженкине колеге не могу да верују да је страдала тако добра жена. Како наводе, била је пожртвован и добар радник, борила се за своју породицу, иако је умела да се пожали да има проблеме у браку.

- Блаженка и ја смо радиле заједно последњих 10 година. Она је била једна добра, вредна и племенита жена. Пожртвована мајка! Борила се за своје двоје деце, радила је и приватно. Колегама је увек излазила у сусрет, сваком је хтела да помогне да ускочи. Била је велики човек - каже Љиљана, главна сестра одељења на ком је покојна Блаженка радила.

Она додаје да су несрећну жену сви волели и да су занемели када су чули да је синоћ убијена у Батајници.

- Обожавале су је и пацијенткиње и доктори и друге медицинске сестре.

Фото: Фацебоок

 

За трагичну вест Љиља је сазнала само неколико сати након што се трагедија догодила.

- Синоћ су ми одмах јавили и нисам могла да дођем себи. Била сам у шоку. Она је требала данас да ради прву смену и ја сам дошла сада да је заменим. Волела бих да је мењам због неке лепе ствари, а не зато што је више нема.

На питање да ли се Блаженка жалила да је супруг малтретира, главна сестра Љиља одговара.

- Искрено, сви ми имамо проблеме и неслугласице. Говорила је само да су имали препирке, да су се посвађали, али није ми никада рекла да је туче и малтретира. Двоје деце је остало без родитеља. Ћерка јој је тек напунила 18 година, а син треба сада да крене у пети разред. Велика је то туга. Много нам је тешко. Требаће нам времена да дођемо себи - каже сестра Љиља.

(Информер)

БОНУС ВИДЕО - "ЗАХТЕВА ДА ЖИВИ СА МНОМ": Смиља тврди да је већ пријављивала насиље у породици

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (1)

ШКОЛСКО ОДЕЉЕЊЕ НОВИХ ЖИВОТА СВАКЕ ГОДИНЕ: Фондација Mozzart донирала опрему Одсеку за биомедицинску потпомогнуту оплодњу ОБ Ваљево