СТАРИЦА ТУЧЕНА И МУЧЕНА, ПА УБИЈЕНА? Траје потрага за убицом Мирјане Живојиновић (71) из села код Кучева
НИ недељу дана од убиства Мирјане Живојиновић (71) из села Мишљеновац код Кучева, која је мучки усмрћена у својој кући, убица још није откривен.

Д.Н.
Како је "Новостима" речено у Вишем јавном тужилаштву у Пожаревцу, полиција ради на расветљавању овог злочина.
Старица је, највероватније, убијена дрвеним предметом, а могући мотив убиства је, како се претпоставља, користољубље, јер је у кући извршена преметачина. Злочин се догодио 10. маја у зору, а тело је нађено истог дана. Верује се да је беспомоћна жена, која је живела сама, убијена тврдим, дрвеним предметом, а засад нема одговора на питање да ли је он пронађен, као и да ли је реч о једном или више нападача.
Да ли је старица тучена и мучена, како би признала где је новац, биће јасније када стигну резултати обдукције, на које још чекају у Тужилаштву.
Препоручујемо

ГРК ОСУЂЕН НА ДОЖИВОТНУ КАЗНУ: На робији због убиства млађе супруге и њиховог пса
16. 05. 2022. у 22:33

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)