АПЕЛАЦИЈА ТРАЖИ НОВО СУЂЕЊЕ: Крвава туча у угоститељском објекту у склопу Царске палате у Сремској Митровици
АПЕЛАЦИОНИ суд у Новом Саду поништио је првостепену пресуду Вишег суда у Сремској Митровици по којој је седмочлана криминална група била осуђена на укупно 54 година затвора због кривичног дела тешка телесна повреда, и вратио случај на поновно суђење.

Фото С. К.
Како је речено "Новостима" у Вишем суду у Сремској Митровици, првоокривљеном Влатку Тојагићу из Лаћарка и још петорици осумњичених продужен је притвор у којем се налазе већ пет година, док је Младен Вукелић још у бекству.
Седморица оптужених, који су били оглашени кривим због наношења тешких телесних повреда полицајцу Владимиру Недељковићу и затворском чувару Мирославу Мањошу у угоститељском објекту у склопу Царске палате у Сремској Митровици, поново ће сести на оптуженичку клупу.
- Када ће почети суђење, засад не могу да прецизирам - каже нам судија Милица Цвејић, која ће судити у поновљеном процесу.
Више тужилаштво подигло је оптужницу у јуну 2018. против Влатка Тојагића, Милана и Живана Драгојловића, Миленка и Младена Вукелића, Филипа Милутиновића и Бојана Павловића, због наношења тешких телесних повреда Недељковићу и Мањошу у тучи у којој су лакше повређене и две гошће локала.
Пресудом Вишег суда Тојагић, Драгојловићи, Вукелићи и Павловић осуђени су на максималну казну од по осам година затвора, док је Милутиновићу изречено шест година затвора. Младен Вукелић је осуђен за још пет кривичних дела и њему је изречена јединствена затворска казна у трајању од 11 година и пет месеци, док је његов брат Миленко кажњен са девет година и седам месеци.
До инцидента је дошло у децембру 2017. године, сат иза поноћи, када је у угоститељском објекту избила туча у којој су седморица мушкараца задала више удараца рукама, столицама и разбијеним флашама, Недељковићу и Мањошу. У том метежу из два различита пиштоља испаљена су два пројектила, од чијег је рикошета повређен полицијски службеник, али и две девојке.
ЛОКАЛ ЗАТВОРЕН
ПОЛИЦАЈАЦ и затворски чувар због повреда главе, рамена и екстремитета, били су на Одељењу опште хирургије и јединици интензивне неге у Општој болници, где им је указана помоћ. Након те крваве туче, веома брзо је затворен угоститељски локал.
Препоручујемо

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)