УБИЦА СВЕ ПРИЗНАО, ОСУЂЕН НА 8 ГОДИНА: Пресуда за убиство Крушевљанке - Нађена избодена на обилазници

С. БАБОВИЋ

16. 09. 2021. у 12:59

СТЕФАН Г. (28) из Крушевца осуђен је на казну затвора у трајању од осам година због убиства Крушевљанке Гордане П. (50) у јулу ове године, сазнају “Новости”.

УБИЦА СВЕ ПРИЗНАО, ОСУЂЕН НА 8 ГОДИНА: Пресуда за убиство Крушевљанке - Нађена избодена на обилазници

Фото: ФБ

Виши суд у Крушевцу је прихватио споразум о признању кривичнох дела које је надлежно тужилаштво закључило са оптуженим и огласило га кривим због извршења кривичног дела убиство.

Цео случај у почетку је био оквалификован као убиство у покушају. Несрећна жена била је жива када је примећена 14. јула око 20 сати, на источној обилазници код Крушевца са тешким телесним повредама врата. Посумњало се одмах да је нападнута, као и да су ударци нанети оштрим предметом, највероватније ножем. Незванично се спекулисало да је мотив напада нерашчишћен сукоб између жртве и нападача.
-Путници су приметили тешко повређену жену и неки од њих су зауставили возила код источне обилазнице код Крушевца и изашли да јој помогну, звали су и полицију и хитну помоћ - наводи извор “Новости”.
Све се одиграло око 20 сати и врло брзо жена је пребачена у болницу. Повреде су нанете неким оштрим предметом, могуће да је нож у питању.
Лекари су санирали повреде и оспособили пацијенткињу за даљи транспорт до Клиничког центра Ниш, где је било неопходно даље лечење. Међутим, упркос напорима лекара, Гордана П. је преминула и случај је преквалификован у убиство. Полиција је после неколико дана ухапсила починиоца, који је у међувремену признао кривично дело. Крвавом епилогу претходила је вербална расправа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА Милановић изненадио изјавом: Она је фасада и надоградња, и то док траје...

"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."

ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).

25. 03. 2026. у 10:29

Коментари (1)

Нова генерација за све генерације