АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НОВОМ ПАЗАРУ: Пронађено око 700 грама хероина, ухапшен осумњичени
10. 09. 2021. у 21:27
НОВОПАЗАРСКА полиција ухапсила је вечерас Ф.Г. из овог града у чијој кући је пронађено око 700 грама хероина, незванично сазнају "Вечерње новости".
Повезане вести
СПРЕЧЕНА ЛИКВИДАЦИЈА У ПОСЛЕДЊИ ЧАС: У Новом Пазару ухапшене две особе
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Пазару, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у овом граду, ухапсили су Е. М. (34) из Новог Пазара због постојања основа сумње да је припремао извршење кривичног дела тешко убиство и због недозвољене производње, држања, ношења и промета оружја и експлозивних материја.
07. 02. 2026. у 16:16
Најновије из рубрике
БРАНКО БАБИЋ ТЕШКО ПОВРЕЂЕН У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Возило слетело са пута и закуцало се у ограду (ВИДЕО)
БИЗНИСМЕН Бранко Бабић задобио је тешке повреде у саобраћајној несрећи на ауто-путу Београд-Ниш.
28. 03. 2026. у 19:49
ОМЕТАО САБРАЋАЈ НА МОСТУ НА АДИ: Идентификован и кажњен возач (84)
САОБРАЋАЈНА полиција идентификовала је и казнила возача (84) који се данас кретао трамвајском баштицом на Мосту на Ади и тиме ометао јавни превоз.
28. 03. 2026. у 19:02
ПОКУШАО ДА ПРЕТЕКНЕ АУТО КОЈИ ЈЕ НЕПРОПИСНО СКРЕТАО, ПА СЕ ЗАКУЦАО У ДРВО: Једна особа погинула у несрећи код Кладушнице
ОСНОВНО јавно тужилаштво у Неготину одредило је задржавање С. Ц. (65) из Новог Сипа код Кладова због сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
28. 03. 2026. у 17:12
ТРИ ОСОБЕ ПОВРЕЂЕНЕ У САОБРАЋАЈНОЈ НЕЗГОДИ: Ужас у Булевару војводе Путника
НА кружном току у Булевару војводе Путника дошло је до саобраћајне незгоде у којој су повређене три особе.
28. 03. 2026. у 15:46
ПРИТВОРЕН ПИРОМАН СА ВРАЧАРА: Подметнуо пожар у кафићу
ЗБОГ подметања пожара у угоститељском објекту у Његошевој улици, београдска полиција лишила је слободе младића К.Р. (22). Инцидент, који је узнемирио станаре Врачара, догодио се у ноћи 23. марта, а брза истрага довела је до идентификације осумњиченог.
28. 03. 2026. у 12:42
Коментари (0)