ВУЛИН: Убиство у Новом Саду је расветљено за мање од два дана!
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, брзом и ефикасном акцијом за мање од 48 сати расветлили су тешко убиство које се у ноћи између четвртка и петак догодило у Новом Саду.
Фото: Љ.П.
У опсежној акцији спроведеној на територији Новог Сада, у сарадњи са јавним тужилаштвом, полиција је ухапсила 13 особа и запленила наркотике, оружје, муницију, осам возила и 50 хиљада евра. Рано јутрос оперативцима се придружио министар полиције Александар Вулин.
Полиција наставља даљи рад на овом случају.
Министар унутрашњих послова Александар Вулин истакао је да је ово кривично дело узнемирило грађане, али да са поносом може да истакне да га је полиција расветлила за мање од 48 сати.
- Тешко убиство Уроша Стефановића и рањавање Горана Ковачевића Горанца с правом је узнемирило не само новосадску већ и целокупну српску јавност. Али са поносом могу да кажем, захваљујући упорном, марљивом, преданом раду припадника Полицијске управе Нови Сад, Управе криминалистичке полиције, Службе за борбу против организованог криминала, САЈ-а, Жандармерије и наравно посебно тужилаштва, можемо да кажемо да смо расветлили ово убиство за мање од 48 сати - рекао је министар Вулин.
Министар је рекао да се нада да ће се сви они који су сумњали у полицију, Министарство, тужилаштво, који су сумњали у државу, данас бар мало постидети.
„Свим грађанима Новог Сада и Србије честитам овакву полицију и овакво тужилаштво. Ми смо безбедна земља“, поручио је министар Вулин.
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)