РОНИОЦИ ЈОШ ТРАЖЕ ТЕЛО: Младић из Лесковца се утопио у Тамишу - највероватније му је позлило
МЛАДИЋ (27) из Лесковца, који је живео у Борчи, утопио се у среду у поподневним часовима у Тамишу, у близини "свињске плаже" у месту Опово.
Фото Архива
Рониоци жандармерије већ два дана, користећи најразличитију опрему, претражују тај део реке, али тело несрећног мушкарца није било пронађено до закључења овог броја. Како незванично сазнајемо, младић се са другарима возио по Тамишу у изнајмљеним кануима.
Када су стигли до Опова, недалеко од "свињске плаже, решио је да ускочи у реку, како би се расхладио. Кратко је пливао, а онда само нестао под водом.
- Највероватније му је позлило. Кажу да је био добар пливач. Сви присутни су одмах покушали да га извуку, али нису успели да га пронађу, па су случај пријавили полицији. - каже наш извор из полиције.
Јуче, док су рониоци радили свој посао, на месту несреће били су и неутешни родитељи, као и пријатељи који су безуспешно покушавали да га спасу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)