НОЖЕМ ЈОЈ ИСЕКАО ВРАТ: Помоћи за несрећну жену није било
АРАНЂЕЛ Д. (82) је Андреи К. (47) одузео живот тако што јој је ножем исекао врат.
Фото: Д. Дозет
Према информацијама, Аранђел и Андреа нису живели заједно, она се бринула о њему, спремала му је храну и прала га.
Наводно нису били у емотивној вези, а ни једно нема досије.
Да подсетимо, након убиства починилац је пресудио и себи тако што се обесио у економском објекту куће. Све се догодило у његовом домаћинству у улици недалеко од Дома здравља. Иако су лекари врло брзо стигли на лице места, помоћи за несрећну жену није било. Полиција је на лицу места и очекује се да почне увиђај. Случај истражује Више јавно тужилаштво у Крушевцу.
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)