ХАПШЕЊЕ У СОМБОРУ: Полиција привела млађег мушкарца осумњиченог за убиство
10. 07. 2021. у 23:34
ПРИПАДНИЦИ сомборске полиције су привели млађег пунолетног мушкарца из Сомбора, осумњиченог да је учествовао у убиству Јелке Настасић (63), која је нађена мртва у њеној породичној кући у Сомбору.
Повезане вести
ГРИЗЛИ ИЗВУКАО ЖЕНУ ИЗ ШАТОРА И УБИО ЈЕ: Власти Монтане уз помоћ хеликоптера трагају за животињом
МЕДВЕД гризли усред ноћи је једну жену извукао из шатора у селу у Монтани, у САД, и убио је пре него што су оближњи кампери покушали да је спасу, објавиле су власти.
09. 07. 2021. у 12:01
НА ХАИТИЈУ УХАПШЕНИ ОСУМЊИЧЕНИ АТЕНТАТОРИ: Убијена четири мушкарца, двојица приведена
ЧЕТВОРИЦА мушкараца осумњичених за атентат на председника Хаитија Жовенела Моиза убијени су у пуцњави са снагама безбедности, саопштила је полиција. Двојица других осумњичених је приведено, док се полицајци још боре са неким преосталим осумњиченим у главном граду државе Порт-о-Пренс.
08. 07. 2021. у 11:52
Најновије из рубрике
БУКНУО ПОЖАР У ЗГРАДИ У НОВОМ САДУ: Ватрогасци одмах реаговали (ВИДЕО)
ПОЖАР је букнуо у сутерену зграде у Мајевичкој улици у Новом Саду.
08. 04. 2026. у 17:29
ЖЕНУ УБИЛА СТРУЈА НА ЧУКАРИЦИ: Ево како је дошло до струјног удара
СТРАВИЧНА погибија догодила се на Чукарици када је жену убила струја.
08. 04. 2026. у 17:21
ВОЗАЧУ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Саслушан осумњичени за саобраћајну несрећу у Новом Саду
РЕШЕЊЕМ судије за претходни поступак Вишег суда у Новом Саду, након саслушања, одређен је притвор до 30 дана М.Т., осумњиченом за тешко дело против безбености јавног саобраћаја у вези са кривичним делом угрожавање јавног саобраћаја.
08. 04. 2026. у 16:43
ЕКСПЛОЗИЈА У ЛЕСКОВЦУ: Два рођена брата и њихов рођак задобили тешке опекотине
У ЛЕСКОВАЧКОМ насељу Славко Златановић дошло је до експлозије у којој су повређене три особе.
08. 04. 2026. у 16:28
ЖРТВИ НОЖЕМ НАНЕО ВИШЕ УБОДНИХ РАНА: Виши суд у Лесковцу оптуженог за убиство осудио на 15 година затвора
Виши суд у Лесковцу данас је донео и објавио првостепену пресуду којом је оптужени Драгиша Радосављевић(64) из Лебана оглашен кривим због кривичног дела убиство и осуђен на максималну казну затвора, у трајању од 15 година.
08. 04. 2026. у 16:12
Коментари (0)