ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ МИЛАДИНУ КОВАЧЕВИЋУ: Оптужен да је злостављао и мучио своју девојку (ФОТО)
СУЂЕЊЕ Миладину Ковачевићу (33), оптуженом да је злостављао и мучио своју девојку Тину Т., одложено је данас у Првом основном суду у Београду због спречености судије.
Фото: П. Милошевић
Подсећамо, и у фебруару ове године му је из истог разлога одложено суђење.
Тужилаштво Ковачевића терети и за угрожавање сигурности, а суду је раније предложило да некадашњем кошаркашу изрекне јединствену казну од годину дана затвора, као и меру безбедности забране прилажења и комуникације са оштећеном.
Девојка је Ковачевића пријавила 16. септембра прошле године, тврдећи да ју је злостављао у стану у Херцеговачкој улици. Два дана касније, он је приведен и задржан у полицији, да би 19. септембра био саслушан у тужилаштву. Тада је негирао дела која му се стављају на терет, детаљно је описао како се Тина понашала и шта се све догађало. Према његовим речима, она је критичне вечери дошла код њега, лупала и молила да је пусти у стан, а пошто то није хтео да учини, она је кренула да гребе улазна врата. Када је отворио, почели су да се расправљају, а Тина га је неколико пута ударила торбицом и гађала мобилним телефоном.
Препоручујемо
ОДБИО ДА СВЕДОЧИ У ПОДГОРИЦИ: Саша Цветановић страхује за чланове породице
12. 04. 2021. у 20:15
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)