ОСУЂЕНА ЈАСМИНА ИЗ ЛАЗАРЕВЦА: Убила мужа, па га посипала омекшивачем

Слађана Матић

19. 07. 2024. у 14:53

ЈАСМИНА Стјепановић из Лазаревца, која је у фебруару 2023. године убила мужа Синишу са којим је имала троје деце, осуђена је у Вишем суду у Београду на 13 година затвора. Она је била оптужена за тешко убиство, али је судско веће преквалификовало кривично дело и осудило је за обично за које је казна од 5 до 15 година затвора.

ОСУЂЕНА ЈАСМИНА ИЗ ЛАЗАРЕВЦА: Убила мужа, па га посипала омекшивачем

Фото: принтскрин Фејсбук

Како је објашњено није доказано да је жртва трпила велики бол, јер је вештак рекао да је брзо после убадања изгубио свест и зато нема елемената за осуду за теже кривично дело.

Јасмина Стјепановић је убила супруга са 15 убода највероватније ножем по телу, а онда га умотала у тепих и данима крила тело у кући. Сипала је омекшивач по њему како се не би осећао смрад. Злочин је откривен када је покушала себе да убије, па је по пријави полиција ушла у њен стан.

Она на суђењу, које је било затворено за јавност због заштите интереса њихово троје малолетне деце, како сазнајемо није рекла зашто је убила супруга. У оптужници је наведено да га је убила оштрим предметом да шиљком.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)

ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)

АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.

27. 11. 2025. у 18:47

У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: Новости откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка

У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка

АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".

27. 11. 2025. у 14:19

Коментари (0)

ГОЛД ПАРК – ЗЛАТНО ИСКУСТВО КУПОВИНЕ НА ОТВОРЕНОМ!