ПЈОТР ШАЉА ОСУЂЕН НА 18 ГОДИНА ЗАТВОРА: Доказани ратни злочини у логору у Кукешу у Албанији
16. 07. 2024. у 15:45
ПЈОТР Шаља, један од команданата такозване ОВК, звани "Ујку" или "Вук" осуђен је данас првостепено у Специјалном суду тзв. Косова на 18 година затвора за ратне злочине у логору Кукеш на северу Албаније.
Повезане вести

ФРАНЦУСКИ "ФИГАРО" О ХАПШЕЊУ ПОПОВИЋА И СИТУАЦИЈИ НА КИМ: Похвала Вучићу јер чува мир и питање Француза - Да ли Курти уопште жели мир?
ЧУВЕНИ француски лист "Фигаро" у тексту под називом "30 дана затвора због „вербалног деликта“: нова антисрпска провокација на Косову" сагледао је недавно хапшење Игора Поповића, помоћника директора Канцеларије за Косово и Метохију, као и целокупну ситуацију на Косову и Метохији. У тексту француског листа је са једне стране изречена похвала за политику председника Вучића јер чува мир и стабилност; док са друге стране, Французи отворено питају - Да ли Курти уопште жели мир?
30. 07. 2025. у 17:04

"ЕВРОПСКА УНИЈА ВИШЕ НЕ СМЕ ДА ЗАТВАРА ОЧИ!" Вилимски оценио: Хапшење Поповића због изношења чињеница о злочинима ОВК - скандал!
ХАПШЕЊЕ и притварање помоћника директора Канцеларије за Косово и Метохију Игора Поповића само зато што је изнео историјске чињенице о злочинима ОВК је скандал и показује да Приштина избегава суочавање са сопственом прошлошћу, оценио је шеф делегације Слободарске партије Аустрије (ФПО) у Европском парламенту Харалд Вилимски.
21. 07. 2025. у 10:47
Најновије из рубрике

ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА КОД ШАПЦА: Има погинулих, аутомобил смрвљен
У саобраћајној несрећи која се јутрос око 4 сата догодила на магитралном путу Шабац-Лозница, код места Штитар, једна особа је погинуло, а њих петоро је задобило повреде.
02. 08. 2025. у 11:26

ПОЛОМИЛИ МУ НОГЕ, ИЗБОЛИ ГА, ПА ПОБЕГЛИ: Детаљи напада на тинејџера (19) у Београду
У УЛИЦИ Браће Јерковић синоћ око 22 сата десио се страшан инцидент: група маскираних нападача тешко је повредила младића од 19 година.
02. 08. 2025. у 08:55

МЛАДИЋ (19) ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Бурна ноћ у Београду
У четири саобраћајне незгоде које су се догодиле током протекле ноћи у Београду, осам особа лакше је повређено.
02. 08. 2025. у 07:25

ИНЦИДЕНТ КОД АРЕНЕ: Изгорело возило
НИКО није повређен у инциденту када је данас око 19.45 код Београдске арене, у зауставној траци горело возило марке "рено твинго".
01. 08. 2025. у 21:20

ТУГА У КИКИНДИ, ПРЕМИНУО МЛАДИЋ ПОВРЕЂЕН У ЕКСПЛОЗИЈИ: Тешке опекотине и повреде плућа му угрозиле живот
У Универзитетском клиничком центру Србије у Београду данас је преминуо Јован Стиковић (29) из Кикинде, који је тешко повређен у експлозији и пожару протекле среде, 23. јула, у својој породичној кући у кикиндској Улици Милоша Великог.
01. 08. 2025. у 20:28
Коментари (0)