САСЛУШАНА БРАЋА ХОФМАН: Ево како су се бранили пред тужиоцем
САСЛУШАЊЕ браће Љубана и Миљана Видовића, званих браћа Хофман, који су нешто пре 10 сати приведени у Прво основно јавно тужилаштво, управо је завршено.

З. Грумић
Браћа Љубан и Миљан Хофман Видовић, саслушани су данас пред тужиоцем Првог оновног јавног тужилаштва у Београду и у присуству изабраних браниоца изнели су одбрану негирајући извршење кривичних дела која им се стављају на терет.
Након датих одбрана тужилаштво је предложило суду да им се одреди притвор због сумње да ће боравком на слободи утицати на сведоке који тек треба да буде испитан у поступку, и због сумње да би боравком на слободи могли да понове или изврше нова кривична дела, имајући у виду њихову ранију осуђиваност.
У даљем току поступка тужилаштво ће испитати сведоке оштећене, сведоке и прикупити остале неопходне доказе, након чега ће бити донета коначна одлука, о чему ће такође јавност бити обавестена.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКИ БРОЈ ПОЛИЦАЈАЦА НА АУТОКОМАНДИ: На терен изашле и екипе хитне помоћи

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)