ПРЕСУДА ПАВЛУ У ПЕТАК: Завршено суђење за саобраћајни удес у Устаничкој
ИЗРИЦАЊЕ првостепене пресуде Павлу Стоиљковићу, оптуженом за тешко дело против безбедности саобраћаја, заказано је за петак у Вишем суду у Београду. Он је оптужен да је возећи пијан око 100 на сат у Устаничкој улици у Београду 2. октобра 2021. године изазвао саобраћајни удес у којем су погинули његов близак рођак Марко Стоиљковић и девојка Ксенија Јовановић.

Фото: Пинк/Принтскрин
У Вишем суду данас су изнете завршне речи у којима је тужилац навео да је доказано да је Стоиљковић крив, он је сам и признао дело и оставио на суду процену колику ће му изрећи казну по закону. Пуномоћници оштећених породица су тражили да се осуди на максималну казну, јер је крив за две смрти и тврдили су да је Павле иако пијан убедио Марка и Ксенију да вози Марков ауто.
Запрећена казна за ово кривчно дело је од две до 12 година затвора.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39
Коментари (0)