ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО У ОБРЕНОВЦУ ЗАНЕМЕО ПРЕД ТУЖИЛАШТВОМ: Није био у стању да изнесе одбрану

Новости онлајн

09. 10. 2023. у 18:03

ДУШАН Г. и Вукашин П., који су ухапшени због сумње да су учествовали у убиству Стевана Стевановића, радника обезбеђења дискотеке у Обреновцу, приведени су на саслушање у Више јавно тужилаштво у Београду.

ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО У ОБРЕНОВЦУ ЗАНЕМЕО ПРЕД ТУЖИЛАШТВОМ: Није био у стању да изнесе одбрану

Фото Д. Поздеровић

Према незваничним информацијама, убиству које се догодило у недељу испред клуба, претходила је свађа.

- Мој клијент је изведен пред тужиоца, али због стања шока у ком се налази, данас није био у стању да изнесе одбрану. Због тока истраге не могу да износим друге детаље - кратко је за Курир потврдио адвокат Далибор Катанчевић, ког је ангажовао осумњичени Душан Г.

У тужилаштву је данас саслушан и осумњичени Вукашин П., који како сазнајемо, такође није изнео детаљну одбрану, док се за још двојицом младића и даље трага.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО: КОМШИЈЕ У ШОКУ ПОСЛЕ УБИСТВА У МЛАДЕНОВЦУ: Душан био изванредан човек и сјајан мајстор

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

МИРА БАЊАЦ ОЧИ У ОЧИ СА ТИТОМ Рекао јој: Што то мене питаш? Зовите ме за браварске радове!