НЕГИРАЈУ ЗЛОУПОТРЕБУ ПОЛОЖАЈА: Саслушана двојица инспектора СБПОК

Е. Х.

19. 08. 2022. у 13:14

ДВОЈИЦА инспектора Службе за борбу против организвоаног криминала (СБПОК) УКП МУП Србије, које је Слуба за унутрашњу контролу ухапсила пре два дана, саслушана су у надлежном тужилаштву. Н.У. и З.Ђ. су негирали да су починили злоупотребу службног положаја, али, како тврде у ВЈТ, нису износили одбрану нити су одговарали на питања тужиоца.

НЕГИРАЈУ ЗЛОУПОТРЕБУ ПОЛОЖАЈА: Саслушана двојица инспектора СБПОК

Фото: П. Милошевић

ВЈТ је након саслушања предложило судији за претходни поступак да им се одреди притвор како не би утицали на сведоке и да не би у кратком временском периоду поновили кривична дела.

Двојица полицијских службеника терете се да су омогућили Д.Г. код кога је пронађено око пола килограма марихуане да не одговара кривично, као и да му се дрога врати. Такође, како тврди тужилаштво, Н.У. је утицао на друге своје колеге да не поступају према Д.Г.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања  (ВИДЕО)