ЕКСКЛУЗИВНО - МИКИНА ЖЕНА ЗА "НОВОСТИ": Много je смршао, али је спокојнији код куће (ФОТО)
СРЕЋНА сам, много радосна и некако сад спокојнија. И Мика је сигурно сад спокојан, јер кућа је кућа, не може се поредити са притворском ћелијом.

Фото: М. Анђела/Н. Скендерија
Овако нам прве утиске износи Биљана Машић, супруга Мирослава Мике Алексића, око пола сата након што је он из притвора пребачен у кућни притвор.
На наше питање како јој он сад изгледа после осам месеци проведених у притвору, Биљана одговара да се он труди да живи у садашњости и да се не окреће ка оном лошем што је прошло.
- Виђала сам га у притвору, али другачије је кад га видите са маском и кроз стакло, а другачије уживо. Много је смршао, али је жив, луцидан, разговорљив - прича нам Биљана, наводећи да им је испред зграде било "опсадно стање" па се због тога чудно осећала.
- Он је једва успео да изађе из кола и уђе у зграду. У кући смо га дочекале његова братаница и ја. Нисам знала када ће доћи и колико траје сва та процедура, па сам га од по подне чекале. Сад се људи јављају, зову, троје је дошло да га види. Кад је ушао на врата одмах му је дотрчао и наш пас- рекла је Биљана.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (7)