ЧЕКАЈУ СЕ СВЕДОЦИ И ВЕШТАК: Одложен наставак суђења А. П. (33) из Сремских Карловаца оптуженом за обљубу детета

Љ. П.

05. 07. 2021. у 20:31

ПРЕД Вишим судом у Новом Саду у понедељак је, због обуставе рада адвоката, одложено суђење А. П. (33) из Сремских Карловаца, оптуженом за обљубу деветогодишњег дечака.

ЧЕКАЈУ СЕ СВЕДОЦИ И ВЕШТАК: Одложен наставак суђења А. П. (33) из Сремских Карловаца оптуженом за обљубу детета

ОптуженИ А. П. (31)

На наредном рочишту, које је заказано за 15. октобар, биће саслушани преостали сведоци и вештаци, који је требало да буду саслушани у понедељак.

Оптужени, за кога сазнајемо да је блиски дечаков рођак, сумњичи се да је у ноћи између 14. и 15. јуна 2020. сексуално злостављао малишана. Он га је са собом одвео на једну рођенданску прославу у насељу Дока-Черат у Сремским Карловцима где је било доста гостију, а кући га је вратио око четири ујутро.

На путу до куће, према незваничним сазнањима, А. П. је дечака носио у наручју, јер се дете није осећало добро, а онда је док су прелазили преко ливаде, како се сумња, напаствовао деветогодишњака, после чега га је одвео кући.

Малишан се пожалио родитељима да га боли стомак, а лекари су утврдили да има озбиљне повреде и да је сексуално злостављан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

ПОТРЕС У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ: Тотални шок за Митровића и Сергеја (ФОТО)