ТЕШКА САОБРАЋАЈКА КОД НИША: Тинејџерки (18) хитно ампутирана рука
ТРИ турске држављанке тешко су повређена у саобраћајној несрећи која се догодила јутрос на ауто-путу Пирот - Ниш.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
До удеса је дошло у 6.20 сати када је возило "Нисан" аустријских регистарских табиица којим је управљала педесетпетогодишња жена, из још неутврђених разлога крећући се у правцу Београда, ударило у надвожњак а затим слетело у јарак крај пута.
Том приликом осим жене која је возила, повређене су и њене сапутнице старе 29 и 18 година. Најтеже повреде ја задобила осамнаестогодишњакиња којој је у нишком Универзитетском клиничком центру ампутирана рука.
Током трајања увиђаја није било обуставе саобраћаја, обавештено је надлежно тужилаштво. За сада нема званичних информација шта је узрок незгоде али се највероватније ради о умору жене која је управљала "Нисаном".
(Информер)
БОНУС ВИДЕО:
"СТАЗЕ КОСМЕТА": Ђаковица - Епизода 1
Препоручујемо
МУШКАРАЦ ТЕШКО ПОВРЕЂЕН У УДЕСУ НА ПУПИНОВОМ МОСТУ: Превезен у КБЦ Бежанијска коса
23. 08. 2025. у 08:28
ЗАДОБИЛА ТЕШКЕ ПОВРЕДЕ ГЛАВЕ И НОГУ: Аутомобил покосио тинејџерку (17) на Петловом брду
22. 08. 2025. у 17:03
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)