ПЕТНАЕСТОГОДИШЊАК У ТЕШКОМ СТАЊУ: После јучерашње саобраћајне несреће на путу Бечеј - Бачко Градиште
ПЕТНАЕСТОГОДИШЊИ дечак, повређен ујучерашњој у саобраћајној несрећи на путу између Бечеја и Бачког Градишта, у тешком је стању и налази се у јединици интензивне неге у Институту за здравствену заштиту деце и омладине Војводине у Новом Саду.
ФОТО: Инстаграм 193нс рс
Како је за "Новости" рекла др Андреа Ђуретић, портпарол Института за здравствену заштиту деце и омладине Војводине, пацијент је у изразито тешком стању и прикључен је на механичку вентилацију.
Према њеним речима, једанаестогодишњак, који је у недељу примљен у ову здравствену установу после саобраћакјне несреће, у добром је стању и његове повреде су оцењене као лаке.
Подсећамо, у јучерашњој тешко несрећи када су се сусударили "цитроен" са бечејским регистарским ознакам и "голф" новосадских регхистрација, погинуле су три особе, а исто толико њих, од којих двоје деце је повређено.
На лицу места погинуо је М.М. (36) , возач "цитроена", док су сапутници у његовом возилу Д.К. (27) и једанаестогодишњи дечак повређени. У тој несрећи, смртно је страдала и Љ.Ђ. (55) која је управљала "голфом" и њена сапутница Ђ.П. (89), док је петнаестогодишњак задобио тешко повреде.
Према првим прелиминарним резултатима истраге, претпостљавља се да је жена која је била за воланом "голфа", из још неутврђених разулога прешла у супротну траку и директно се сударила са "цитроеном" .
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)