ВЛАДЕТУ (60) ПРЕГАЗИЛА ЛОКОМОТИВА НА ПОСЛУ, МАШИНОВОЂА ГА НИЈЕ ВИДЕО: Трагедија у Вреоцима код Лазаревца

Mina Izgarević

14. 03. 2025. у 09:31

ВЛАДЕТА Ј. (60) страдао је синоћ око 20 сати у ТЕНТ-у у насељу Вреоци код Лазаревца када га је локомотивом прегазио машиновођа С.К. (41).

ВЛАДЕТУ (60) ПРЕГАЗИЛА ЛОКОМОТИВА НА ПОСЛУ, МАШИНОВОЂА ГА НИЈЕ ВИДЕО: Трагедија у Вреоцима код Лазаревца

Фото: Shutterstock/Илустрација

Тело страдалог послато је на обдукцију по налогу надлежног тужилаштва.

Истрага је у току.

Огласила се Електропривреда Србије

Радник Железничког транспорта ТЕНТ  смртно је страдао на железничкој станици Вреоци, саопштила је Електропривреда Србије.

Према првим информацијама, до несреће је дошло приликом изласка локомотиве на станични део пружног колосека, наводи се у саопштењу.

Електропривреда Србије изразила је најдубље саучешће породици преминулог радника.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО - ТУГА НЕ ЈЕЊАВА: Одржан шестогогишњи помен Шабану Шаулићу, породица и пријатељи га не заборављају

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)

Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.

13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10

Коментари (0)

НИКОЛИНА КОВАЧ О ОДРАСТАЊУ У РАТНОМ ПЕРИОДУ: Било је то тешко детињство - мама је продавала на пијаци