БЕЖИВОТНО тело Драгомира С. (52) нађено je данас око 10.15 сати у шахту са водомером испред породичне куће у Улици Александра Тирнанића Тиркета у Лазаревцу. Засад се не зна узрок смрти, али према сведочењу комшија, и Драгомиров отац je својевремено настрадао док jе копао бунар поред куће.
ЖЕНА, која је тешко повређена у данашњој трагедији у Тополи, у којој су живот изгубили деда, син, унук (20) и комшија услед тровања амонијаком у септичкој јами, преминула је у болници.
У ТРАГЕДИЈИ која се догодила данас око 17 часова на породичној фарми свиња у Тополи настрадале су четири особе, а једна је пребачена у Општу болницу у Аранђеловцу, речено је Гласу Шумадије у полицијској управи (ПУ) у Крагујевцу.
ПО НАЛОГУ Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Краљеву, полиција је ухапсила М. М. Р. из Параћина због сумње да је проневером оштетила фирму у којој је радила за 2.644.000 динара.
Коментари (0)