ЗАВРШЕНА АКЦИЈА СПАСАВАЊА У НОВОМ САДУ Дачић: Биланс несреће 14 погинулих и троје повређених (ФОТО/ВИДЕО)
ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да је завршена акција спасавања у Новом Саду, а да је дефинитивни биланс несреће 14 погинулих и троје повређених.
Фото: Новости
- Завршена је акција спасавања у Новом Саду. Дефинитивни биланс несреће је 14 погинулих и троје повређених - изјавио је министар Дачић.
Четрнаест људи погинуло је данас у несрећи изазваној урушавањем надстрешнице на старој згради Железничке станице у Новом Саду.
Влада Србије прогласила је 2. новембар за Дан жалости због ове трагедије.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)