ПРВА ФОТОГРАФИЈА СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Аутомобилом одбацио дечака 20 метара, па побегао

ДЕЧАК (9) тешко повређен у саобраћајној несрећи која се око 20:30 часова догодила на Новом Београду.

ПРВА ФОТОГРАФИЈА СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Аутомобилом одбацио дечака 20 метара, па побегао

Фото: Новости

Лекари Ургентног центра боре се за живот детета.

На углу улица Јурија Гагарина и Душана Вукасовића, дечак је возио бицикл када га је ударио аутомобил.

Након несреће аутомобил је дечака одбацио 20 метара.

На фотографијама које су објављене на Инстаграм страници мој_бео_град види се да се на лицу места налази полиција.

Из аудија су, према рецима очевидаца изашле три одрасле особе и двоје деце. Нико од њих није покушао да помогне детету које је тешко повређено лежало на коловозу.

Возач и путници из аудија оставили су возило и пешке се удаљили, односно побегли.

Према последњим информацијама полиција је ухапсила возача и пронашла сувозаче из аудија.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: Снимак језиве несреће на Бегаљичком брду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

БОЖИЈА РУКА И ГОЛ ВЕКА 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао божанство (ВИДЕО)