НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАЊУ РАДНИКА: Пацијент повређен у компанији "Слобода" у Чачку биће транспортован на ВМА клинику
У ДОГОВОРУ са начелником Војномедицинске академије (ВМА) Мирославом Вукосављевићем, пацијент који је јуче повређен у компанији "Слобода" у Чачку, који је стабилних виталних параметара и без погоршања општег стања, биће транспортован на клинику ВМА, саопштено је из болнице у Чачку.

Фото В. Илић
С обзиром на то да је реч о војном осигуранику и да се незгода догодила у фабрици војне индустрије, осигураник ће лечење наставити у војномедицинској установи.
У фабрици "Слобода" у Чачку јуче ујутру у 08.00 сати догодила се технолошка експлозија на линији лаборације артиљеријских кошуљица и том приликом су повређена два радника, којима је одмах указана медицинска помоћ, саопштила је компанија "Слобода" АД.
Како је наведено, један радник је након прегледа отпуштен на кућно лечење, док је други повређени радник, који је у стабилном здравственом стању, задржан на болничком лечењу. Руководство компаније предузело је све потребне мере у циљу наставка производног процеса, наведено је у саопштењу.
БОНУС ВИДЕО:
80 година од ослобођења Београда
Препоручујемо

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)