"ЗАЧУО СЕ СТРАХОВИТ УДАРАЦ" Аутомобил слетео у канал, па ударио у бетон - Детаљи тешке несреће код Ваљева
ПРИЛИКОМ слетања “аудија А4” с пута, у Бранковини, у недељу око четири часа ујутру, на путу Ваљево – Шабац, на месту су погинуле две девојке, старе 23 и 24 године из Ваљева. Возач, 22-годишњи Београђанин и још две особе задобили су тешке повреде.

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Аутомобил је, наводно, изненада слетео у канал с десне стране пута и ударио у бетонски пропуст. Од силине удара, погинуле су две девојке, од којих је једна била на месту сувозача. Тешко повређени возач пребачен је у Београд, а друге две особе у Здравствени центар Ваљево.
- Тешка саобраћајна несрећа догодила се на узбрдици, у благој кривини улево, возач је из неког разлога који ће утврдити истрага изгубио контролу и аутомобил је слетео с коловоза – каже житељ Бранковине.
- Зачуо се страховит ударац, две девојке су биле мртве кад су спасиоци стигли на лице места, а из смрсканог аутомобила извлачили су троје тешко повређених. Чули смо да су девојке погинуле на месту, када се “ауди” закуцао у бетонски пропуст поред пута - навео је он.
На том месту на путу Ваљево – Шабац и раније су се дешавале саобраћајне несреће.
БОНУС ВИДЕО:
ДАНИЈЕЛ И МАЛИШАНИ ПОЧИВАЈУ ЗАЈЕДНО: На гробљу у Новом Пазару сахрањени отац и троје деце
Препоручујемо

ДВЕ ДЕВОЈКЕ НАСТРАДАЛЕ У УДЕСУ КОД ВАЉЕВА: Још три особе задобиле тешке телесне повреде
29. 09. 2024. у 12:12

БИЦИКЛИСТА ОБОРЕН У УЛИЦИ НЕЗНАНОГ ЈУНАКА: Хитно пребачен у Ургентни центар
29. 09. 2024. у 08:21

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)