У НОВОМ САДУ ВОЗИО ТОТАЛНО ПИЈАН: Пријава за насилничку вожњу, за воланом са више од два промила алкохола у организму

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је 19. септембра на подручју Јужнобачког округа открила и санкционисала укупно 393 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

У НОВОМ САДУ ВОЗИО ТОТАЛНО ПИЈАН: Пријава за насилничку вожњу, за воланом са више од два промила алкохола у организму

Фото Танјуг

На овом подручју из саобраћаја је искључено 14 возача и девет возила, а задржана су четири возача. Два возача задржана су јер су возили под дејством алкохола, а један због понављања или настављања вршења прекршаја. За насилничку вожњу терети се један возач, који је у Новом Саду возио аутомобил са више од два промила алкохола у организму. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.

У протекла 24 сата на подручју Јужнобачког округа догодиле су се четири саобраћајне несреће, у којима је једна особа задобила тешке телесне повреде.

У истом периоду, на подручју Града Новог Сада догодиле су се две саобраћајне несреће, у којима је једна особа теже повређена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену