УЖАС НА ДРИНИ КОД ЉУБОВИЈЕ: Преврнуо се чамац са 25 миграната, седморо нестало

Марко Колашинац
Марко Колашинац

22. 08. 2024. у 09:31

ЧАМАЦ у ком је било 25 илегалних миграната преврнуо се јутрос око четири часа на Дрини, код Дрлача, надомак Љубовије, сазнају "Новости" на лицу места.

УЖАС НА ДРИНИ КОД ЉУБОВИЈЕ: Преврнуо се чамац са 25 миграната, седморо нестало

Фото: В. Митрић

Дрина је била набујала па је због тога али и великог броја људи дошло до превртања чамца. У чамцу су били становници Сирије, углавном нејач, жена и деца.

Фото: В. Митрић

Њих 18 је успело да доплива на обалу Дрине код Дрлача, крај Љубовије. Седморо се воде као нестали. Одмах по превртању чамца уследила је брза интервенција полиције из Љубовије, хитне службе ватрогасци и граничне полиције.

Фото: В. Митрић

Избављени људи су после збрињавања у овдашњој полицијској станици. За несталим се непрестано трага. У трагање за њима укључене су и службе из БиХ и Републике Српске.

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Понуда дана: Нови концепт агенције Big Blue за лакши избор летовања