У ВАЈСКОЈ ВОЗИО КОЛА СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА: Полиција у Јужнобачком округу за дан из саобраћаја искључила 21 возача
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 6. августа, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 381 прекршај из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
ФОТО:МУП
На овом подручју, из саобраћаја је искључен 21 возач и два возила, а задржано је седам возача. Њих шест задржано је због вожње под дејством алкохола, а један због насилничке вожње, јер је у Вајској возио аутомобил са више од два промила алкохола у организму. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодилo се шест саобраћајних несрећа, у којима су три особе задобиле лаке телесне повреде.
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се четири саобраћајне несреће у којима су две особе лакше повређена.
Препоручујемо
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)