ПО НОВОМ САДУ ВОЗИО ПИЈАН: Из саобраћаја у Јужнобачком округу искључено 19 возача
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 5. августа, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 451 прекршај из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

Фото: С.М.Јовановић
На овом подручју, из саобраћаја је искључено 19 возача и четири возила, а задржана су два возача, један због понављања или настављања вршења прекршаја, а други због насилничке вожње, јер је у Новом саду возио аутомобил са више од два промила алкохола у организму. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодилo се седам саобраћајних несрећа, у којима је једна особа задобила теже, а три лаке повреде.
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се четири саобраћајне несреће, у којима су три особе лакше повређене.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)