ЦРНИ ВИКЕНД У ЗРЕЊАНИНУ: У саобраћајним незгодама једна особа погинула ћетири повређене

08. 07. 2024. у 18:07
НА подручју Полицијске управе у Зрењанину, током викенда, евидентиране су две саобраћајне незгоде, у којима је једна особа погинула, а четири су лакше повређене.
Повезане вести

ТРИ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ, ЈЕДНА ОСОБА ПОГИНУЛА: Црни биланс на путевима под контролом ПУ Зрењанин
Током протеклог викенда, на подручју Полицијске управе у Зрењанину, догодиле су се три саобраћајне незгоде у којима је једна особа погинула, а три су лакше повређене.
28. 04. 2025. у 16:51
Најновије из рубрике

УДАРИО ЖЕНУ, ПА ПОБЕГАО СА ЛИЦА МЕСТА: Стравична несрећа код Свилајнца
НА ПУТУ између Свилајнца и Деспотовца вечерас је дошло до тешке саобраћајне несреће у којој је повређена једна женска особа.
02. 08. 2025. у 22:25

УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ НАПАО БРАНКУ ЛАЗИЋ: Погледајте како је изгледало привођење насилника (ВИДЕО)
МУШКАРАЦ који је вечерас напао екипу Информер ТВ, на челу са Бранком Лазић, ухапшен је брзом акцијом полиције.
02. 08. 2025. у 21:48

ОЧЕВИДАЦ ОТКРИО ДЕТАЉЕ ТРАГЕДИЈЕ НА КАРАБУРМИ: "Састао се с бившом девојком, Хитна помоћ је покушала реанимацију"
МУШКАРАЦ (31) пао је са терасе тржног центра на Карабурми у Београду и убрзо потом преминуо.
02. 08. 2025. у 21:22

ОТАЦ ГУРНУО СИНА (23) СА СТЕПЕНИЦА: Језиво породично насиље у Рипњу
МЛАДИЋ (23) задобио је теже повреде кад га је отац након свађе наводно гурнуо низ степенице.
02. 08. 2025. у 20:45

ОТАЦ БАЦИО ДЕТЕ (3) СА ПЕТ МЕТАРА ВИСИНЕ? Језиве сцене на Вождовцу, познато у каквом је стању малишан
ДЕЧАК (3) повређен је када га је, како се сумња, отац бацио са пет метара висине на Вождовцу.
02. 08. 2025. у 19:56
Коментари (0)