БУРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Шест особа повређено у три саобраћајне незгоде
ШЕСТ особа је повређено у три саобраћајне незгоде које су се догодиле током ноћи у Београду, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

Фото: П. Митић
У удесу који се догодио у 19.42 на Бежанијској коси једну особу је аутомобил оборио са тротинета и она је превезена у Земунску болницу.
У саобраћајној незгоди у Батајници повређене су две особе када се аутомобил преврнуо на углу улица Мајора Зорана Радосављевића и Станка Тишме.
Око три сата после поноћи два аутомобила су се сударила на углу улица Кнегиње Зорке и Крунске, при чему су повређене три особе. До ове незгоде дошло је због вожње под утицајем алкохола. Екипе Хитне помоћи ноћас су интервенисале 120 пута, од чега је 21 интервенција била на јавном месту.
Доста интервенција било је због особа у алкохолисаном стању. За помоћ су се углавном јављали хронични пацијенти, посебно они са хипертензијом.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)