ОВО ЈЕ ДЕЧАК ИЗ ШАПЦА КОЈИ ЈЕ СТРАДАО ОД СТРУЈНОГ УДАРА: Опроштајна порука из школе коју је похађао тера сузе на очи (ФОТО)
ПЕТНАЕСТОГОДИШЊИ Ђорђе. И. из Шапца, ученик Техничке школе у Ваљеву, изгубио је живот између ноћи између четвртка и петка у близини барске пруге. Несрећа се догодила када је ученик дошао у контакт са струјним колом високог напона, што је резултирало тешким опекотинама опасним по живот, од чега је несрећни дечак и преминуо.

Фото: Фесјбук
Техничка школа у Ваљеву издала је саопштење изражавајући жаљење због трагичног губитка ученика који је похађао њихову школу.
- Са великом тугом у срцу примили смо вест да је наш ученик Ђорђе Илић, И-5, настрадао. Остаће упамћен као добар друг и изузетно надарен ученик, свестран, знатижељан, са најлепшим манирима. Хвала за време које смо провели са тобом. Нека ти је лака земља. Слава му - наводи се на званичној Фесјбук страници школе.
Подсетимо, нестанак дечака пријавила је Полицијској управи у Ваљеву његова станодавка. Дечак је синоћ око 23 сата изашао у шетњу и није се вратио у стан. Он се наводно попео на вагон и страдао.
Тело дечака пронађено је рано у петак, а судско-медицинском обдукцијом у Општој болници у Ваљеву утврђен је узрок смрти.
(Република)
БОНУС ВИДЕО: ОТАЦ ПРОНАШАО ТЕЛА СИНА И СНАЈЕ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)