СТРАДАЛА ЖЕНА КОД ЛЕСКОВЦА: Аутомобилом слетела са пута
Жена, стара 49 година, која је била за воланом аутомобила и слетела са пута у атару лесковачког села Мрштане, затечена је на лицу места без знакова живота.

фото: И.Митић
За сада није познато како је дошло до ове саобраћајне несреће, а истрага треба да утврди да ли се ради о задесној смрти или је несрећна жена подлегла повредама задобијеним када је изгубила контролу над возилом и слетела са коловоза. У лесковачкој полицији су потврдили догађај и додали да је тужилаштво наложило обдукцију тела.
До несреће је дошло око 12.30 часова, у близини сеоског гробља. Екипа Хитне помоћи је, брзо после позива, била на лицу места, али је могла само да констатује смрт жене која је у тренутку несреће била сама у свом возилу.
Према незваничним информацијама, настрадала жена на телу није имала видљиве повреде настале услед слетања са коловоза, па се претпоставља да јој је позлило у тренутку док је управљала аутомобилом.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)