НОЋ У БЕОГРАДУ: Ударен пешак у центру града, Хитна помоћ интервенисала 104 пута
МУШКАРАЦ стар 25 година тешко је повређен на углу улица Кнеза Милоша и Милоша Поцерца у недељу увече, и он је превезен у Ургентни центар, речено је за медије у београдској Хитној помоћи.
Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
Како су рекли у Хитној помоћи, на њега је налетео аутомобил на углу те две улице.
Хитној помоћи су се протекле ноћи највише јављали хронични пацијенти - особе оболеле од астме, карцинома и срчани болесници, а било је позива и због алкохолизма, додали су из Хитне.
До шест часова јутрос београдска Хитна помоћ имала је 104 интервенције, од тога 10 на јавном месту.
БОНУС ВИДЕО:
Свечана академија поводом 70 година Вечерњих новости
Препоручујемо
ПОВРЕЂЕНО НЕКОЛИКО ОСОБА: Тешка ноћ у Београду, Хитна интервенисала више од 100 пута
12. 10. 2023. у 07:30
ПОВРЕЂЕНА ТРУДНИЦА: Аутомобил ударио у бандеру код Вуковог споменика (ФОТО)
04. 10. 2023. у 16:07
ТЕШКА НОЋ У БЕОГРАДУ: Три особе тешко повређене у страшној саобраћајној несрећи
02. 10. 2023. у 07:36
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)