КАМИОН СЛЕТЕО С ПУТА, ПОГИНУО ВОЗАЧ: Тешка саобраћајна несрећа у Извору, две особе испале из возила у превртању

25. 09. 2023. у 11:36
МУШКАРАЦ Г. К. (50) из Сурдулице страдао је у саобраћајној несрећи која се догодила у недељу у селу Топли До.
Повезане вести

НЕСРЕЋА КОД ВЛАДИЧИНОГ ХАНА: Мотоциклиста страдао у селу Мазараћ
У СЕЛУ Мазараћ општина Владичин Хан догодила се саобраћајна несрећа у којој је страдао човек који је управљао мотоциклом.
31. 07. 2025. у 15:23

ПАРАДОКС КОД СУРДУЛИЦЕ: Спасио девојку од насилника, добио кривичну пријаву
У селу Алакинце код Сурдулице, случајни пролазник, у ноћи између среде и четвртка спасио је девојку од насилника, а онда након обрачуна њих двојице, добио кривичну пријаву.
24. 07. 2025. у 16:32

ДЕЧАКУ ИЗ ВРАЊА АМПУТИРАНА НОГА НАКОН НЕСРЕЋЕ: И даље животно угрожен
ДЕЧАК (12) из Врања, који је тешко повређен у саобраћајној несрећи док је возио тротинет, пребачен је у Универзитетски клинички центар у Нишу, где му је касно синоћ хируршким захватом ампутирана нога из кука. Несрећа се догодила у среду око 17 сати на раскрсници улица Ратка Павловића и Косовске, када је дете тротинетом подлетело под камион.
10. 07. 2025. у 10:41

ХАПШЕЊЕ У СУРДУЛИЦИ: Сумња се на „прање новца“
У току јучерашњег дана у Сурдулици је према сазнањима Новости ухапшено 12 особа по налогу Вишег јавног тужилаштва у Нишу, Посебног одељења за сузбијање корупције.
12. 06. 2025. у 10:37
Најновије из рубрике

УДАРИО ЖЕНУ, ПА ПОБЕГАО СА ЛИЦА МЕСТА: Стравична несрећа код Свилајнца
НА ПУТУ између Свилајнца и Деспотовца вечерас је дошло до тешке саобраћајне несреће у којој је повређена једна женска особа.
02. 08. 2025. у 22:25

УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ НАПАО БРАНКУ ЛАЗИЋ: Погледајте како је изгледало привођење насилника (ВИДЕО)
МУШКАРАЦ који је вечерас напао екипу Информер ТВ, на челу са Бранком Лазић, ухапшен је брзом акцијом полиције.
02. 08. 2025. у 21:48

ОЧЕВИДАЦ ОТКРИО ДЕТАЉЕ ТРАГЕДИЈЕ НА КАРАБУРМИ: "Састао се с бившом девојком, Хитна помоћ је покушала реанимацију"
МУШКАРАЦ (31) пао је са терасе тржног центра на Карабурми у Београду и убрзо потом преминуо.
02. 08. 2025. у 21:22

ОТАЦ ГУРНУО СИНА (23) СА СТЕПЕНИЦА: Језиво породично насиље у Рипњу
МЛАДИЋ (23) задобио је теже повреде кад га је отац након свађе наводно гурнуо низ степенице.
02. 08. 2025. у 20:45

ОТАЦ БАЦИО ДЕТЕ (3) СА ПЕТ МЕТАРА ВИСИНЕ? Језиве сцене на Вождовцу, познато у каквом је стању малишан
ДЕЧАК (3) повређен је када га је, како се сумња, отац бацио са пет метара висине на Вождовцу.
02. 08. 2025. у 19:56
Коментари (0)