ЗАПАЉЕНО ВОЗИЛО У РАКОВИЦИ: Букнуо мотоцикл, сумња се да је пожар подметнут
МОТОР "пијађо" изгорео је у потпуности синоћ око 20.30 часова у београдском насељу Раковица.

Фото: И.М.
Полиција је обавила увиђај.
Ватра је кренула из неутврђеног разлога и испитује се узрок.
Према првим информацијама, сумња се да је подметнут пожар.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО:
ПОГЛЕДАЈТЕ ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ПОЛИЦИЈЕ: Жандармерија на терену - На мети кријумчари миграната
Препоручујемо

БЕБА ПОВРЕЂЕНА У УДЕСУ У БЕОГРАДУ: Хитно пребачена у болницу у Тиршовој
13. 09. 2023. у 07:02

ПРОСЛАВИЛА ГА УЛОГА ВУКА: Вереница погинула трудна, глумац преминуо чистећи кафане
12. 09. 2023. у 08:01

СВЕ ИМ КРЕЋЕ УЗБРДО: Ови знаци Зодијака су највећи срећници до 15. септембра
12. 09. 2023. у 16:07

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)