ПАС ИЗУЈЕДАО ДЕВОЈЧИЦУ (4): Драма у Борчи, дете има повреде по глави и лицу

Татјана Марковић

11. 09. 2023. у 14:27

ДЕВОЈЧИЦУ стару четири године данас је око 12 сати у Борчи напао и изуједао пас.

ПАС ИЗУЈЕДАО ДЕВОЈЧИЦУ (4): Драма у Борчи, дете има повреде по глави и лицу

Фото: pixabay

Према првим информацијама, реч је о псу расе немачки овчар.

Повређено дете је превезено у болницу и незванично има ране по глави и лицу.

БОНУС ВИДЕО - ЧЕСТИТА ПОРОДИЦА НЕ ЖЕЛИ ДА ПРОДА СВОЈЕ ИМАЊЕ: Код Вучитрна запаљена повратничка кућа

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (2)

ШЕШЕЉ О БОЛНОЈ ИСТИНИ: Председник СРС открио зашто је Кијев данима избегавао размену тела погинулих војника