НОЋ У БЕОГРАДУ: Мотоциклиста лакше повређен код ТЦ Стадион - Хитна интервенисала више од 100 пута

Танјуг

11. 09. 2023. у 07:25

У БЕОГРАДУ се током ноћи догодила једна саобраћајна несрећа у којој је једна особа лакше повређена, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

НОЋ У БЕОГРАДУ: Мотоциклиста лакше повређен код ТЦ Стадион - Хитна интервенисала више од 100 пута

Фото: Танјуг

 Мотоциклиста стар 50 година лакше је повређен синоћ у 19.42 часа код тржног центра Стадион и он је пребачен у Ургентни центар.

Хитна помоћ интервенисала је 116 пута, од тога је било 17 интервенција на јавним местима.

За помоћ су се углавном јављали хронични болесници, астматичари и срчани, као и онколошки, а било је и интервенција због алкохолисаних особа које су биле повређене приликом падова, речено је у Хитној помоћи.

БОНУС ВИДЕО:

Кула Београд засијала у част кошаркаша Србије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ОБРТ! Ненад Стојаковић ипак остаје тренер Партизана