НОЋ У БЕОГРАДУ: Већи број интервенција на јавном месту због алкохолисаних особа
У ВИШЊИЧКОЈ улици, код скретања за Авала Аду, синоћ у 20.13 часова у саобраћајној незгоди две особе су лакше повређене и оне су, након указане помоћи, превезене у дежурну установу, Ургентни центар, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Фото: М.Стевановић
Хитна помоћ имала је ноћас 115 интервенција, од тога 24 на јавним местима, највише због алкохолисаних особа.
За помоћ су се углавном јављали хронични болесници, највише хипертензичари и астматичари, као и психијатријски пацијенти, саопштено је у Хитној помоћи.
БОНУС ВИДЕО:
ЉУДСКА ПИРАМИДА: Такмичење задивљујуће равнотеже
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)