ПАС УЈЕО ДЕТЕ (6) ЗА ГЛАВУ: Ужас на Чукарици, девојчица пребачена у Тиршову
БЕОГРАЂАНКА К.К. данас је пријавила да је њено дете, ћеркицу (6) напао и угризао пас за главу.

Фото: Депоситпхотос/Илустрација
Жена је пришла патроли саобраћајне полиције на Чукарици која је контролисала учеснике у саобраћају и обратила се за помоћ, пише Блиц.
- Жена је рекла да јој је дете (6) напао и угризао пас у пределу главе. Због хитности случаја и здравствене угрожености девојчице, патрола је службеним возилом превезла дете и мајку до Клинике у Тиршовој - каже извор упознат са случајем.
БОНУС ВИДЕО: КРВАВА ТУЧА У РОЖАЈАМА - Ножем повређене три, ухапшене две особе
Препоручујемо

РЕТРОГРАДНИ МЕРКУР (ОД 23. АВГУСТА): Четири хороскопска знака су на удару
13. 08. 2023. у 22:34

ТРУДНА ГЛУМИЦА МАРИЈА ПЕТРОНИЈЕВИЋ: Лепу вест сазнала у тешком животном тренутку
14. 08. 2023. у 07:45

ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ЧАЈЕТИНЕ: Повређено пет особа у судару
14. 08. 2023. у 16:04

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

КАРЛЕУША ПРИЗНАЛА ДА ЈЕ У ВЕЗИ СА КОШАРКАШЕМ: Диван је дечко, проводимо лепе тренутке
СПЕКУЛИСАЛО се месецима да се певачица Јелена Карлеуша већ неко време виђа са 16 година млађим кошаркашем Николом Јовановићем.
17. 06. 2025. у 07:35
Коментари (0)