Ni na jednom auto putu nema ovoliko teških udesa koliko ima na ovom auto putu. Malte ne nema nedelje da sene dogodi neki težak udes. Te udese prave očigledno oni isti "lođši" vozači koji su to činili i na nekadašnjoj saobraćajnici smrti poznatoj svima kao Ibarska magisrala. To su uglavnom gradski vozači koji idu na relaciji posao kuća, a onda krenu na put od parstotina kilometara i vrlo brzo ih stiže umor i dekoncetracija. Udes je neminovan.
ЖЕНА, која је тешко повређена у данашњој трагедији у Тополи, у којој су живот изгубили деда, син, унук (20) и комшија услед тровања амонијаком у септичкој јами, преминула је у болници.
У ТРАГЕДИЈИ која се догодила данас око 17 часова на породичној фарми свиња у Тополи настрадале су четири особе, а једна је пребачена у Општу болницу у Аранђеловцу, речено је Гласу Шумадије у полицијској управи (ПУ) у Крагујевцу.
ПО НАЛОГУ Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Краљеву, полиција је ухапсила М. М. Р. из Параћина због сумње да је проневером оштетила фирму у којој је радила за 2.644.000 динара.
Коментари (3)