ОБОРЕН ПЕШАК КОД ДОМА ОМЛАДИНЕ: Младић пребачен у Ургентни центар

Танјуг

17. 07. 2023. у 07:12

ПЕШАК стар 27 година оборен је у Македонској улици код Дома омладине ноћас нешто после поноћи и он је са лакшим повредама превезен у Ургентни центар, речено је у Хитној помоћи.

ОБОРЕН ПЕШАК КОД ДОМА ОМЛАДИНЕ: Младић пребачен у Ургентни центар

Фото: Н. Карлић

У Булевару краља Александра догодила се незгода када је мотоциклиста ударио у аутомобил, али су он, као и жена која је возила аутомобил, задобили лакше повреде и није било потребно збрињавање у медицинској установи.

Помоћ су највише тражили астматичари и кардиолошки пацијенти, наводе из Хитне.

До јутрос у 6 сати Хитна помоћ је интервенисала 119 пута, од тога 26 пута на јавном месту.

БОНУС ВИДЕО: Запалио се ауто на Миљаковцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

ВИДЕЛИ СТЕ ОВЕ РЕКЛАМЕ? Откривено да ли стварно помажу за брзи губитак тежине, драстично бољу кондицију, чудо од тела за 28 дана!