ДВЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ У БЕОГРАДУ: Повређени пребачени у Ургентни центар, огласили се из Хитне помоћи

Танјуг

06. 06. 2023. у 07:04

У ДВЕ саобраћајне незгоде, на Бановом брду и на Вождовцу, две особе су синоћ лакше повређене и оне су превезене у Ургентни центар, речено је у Хитној помоћи.

ДВЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ У БЕОГРАДУ: Повређени пребачени у Ургентни центар, огласили се из Хитне помоћи

Фото: Н. Карлић

Екипе Хитне помоћи имале су ноћас 85 интервенција, од тога 19 на јавним местима, највише због алкохолисаних особа и психијатријских болесника.

Помоћ су највише тражили хронични пацијенти којима не одговарају промене времена, астматичари, хипертензичари, кардиолошки и онколошки пацијенти.

БОНУС ВИДЕО: ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА НА МИРИЈЕВСКОМ БУЛЕВАРУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

НЕ ЖЕЛИМ ДА ПРИЧАМ О ТОМЕ - КАД МИ ЈЕ ТЕШКО, ОДЕМ ДА СЕ ИПОВЕДИМ: Јово бежао из Крајине, 12 дана провео у колони Олује