БАБА И ДЕДА НАСТРАДАЛИ, УНУК ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Нови детаљи тешке саобраћајне несреће код Пожеге
ЖРТВЕ тешке саобраћајне несреће која се јутрос догодила у месту Узићи код Пожеге, на магистралном правцу према Ужицу, јесу супружници Мирослав (76) и Љиљана М. (71) из Севојна.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Љиљана је страдала на лицу места, док су сви напори лекара ужичке болнице да спасу Мирослава остали узалудни. Подлегао је тешким, вишеструким повредама по глави и телу.
У болницу је примљен и 27-годишњи унук, који је био са дедом и бабом у колима, после чега је, због тешких повреда опасних по живот, превезен у Клинички центар Крагујевац.
До удеса је дошло на правини кроз Узиће када је возило „застава 101“, којим је управљао Мирослав, покушало да претекне камион, на деоници на којој је претицање дозвољено. У тим тренуцима наишао је комби пекарског предузећа из Ужица чији возач је, приметивши да му је у траци путничко возило које му иде у сусрет, покушао да побегне десно, али није вредело.
Од силине удара у комби "кец" се одбио и ударио у камион који је покушавао да претекне.
Возач комбија такође је задобио повреде, али срећом лакше, па је после указане помоћи пуштен на кућно лечење.
(Блиц)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СТАРИЈИ МУШКАРАЦ ПОДЛЕГАО ПОВРЕДАМА: Још једна жртва саобраћајне несреће код Пожеге
23. 03. 2023. у 11:14
"УДРИ, УБИЈ": Појавио се снимак туче навијача на Новом Београду (ВИДЕО)
23. 03. 2023. у 12:52
ВАРКА КОЈА ЗАДАЈЕ ГЛАВОБЉУ: Само 3% људи може пронаћи две животиње на слици
23. 03. 2023. у 07:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)