ДАН након трагедије, када се у четвртак урушио висећи мост у Овчар Бањи, а са кога је у Западну Мораву упало двадесетак ходочасника из Републике Српске, који су били у посети овдашњим манастирима, обдукцијом је утврђено да је узрок смрти две настрадале Зворничанке, Милене Ерић (65) и Љубице Мијатовић (72) - утапање.
У ВИШЕМ суду у Новом Саду данас је завршен доказни поступак за саобраћајну несрећу октобра 2024. године код Бачког Петровца, за коју је осумњичен Томислав Петровић (37) држављанин Босне и Херцеговине, који је одговарао иа за фалсификовање исправе.
У УЛИЦИ Париске комуне на Новом Београду данас је дошло до саобраћајне незгоде у којој је, према незваничним информацијама, повређено неколико путника у возилу јавног градског превоза.
У координисаној акцији полицијских службеника УКП, Службе за сузбијање криминала и подручних полицијских управа на територији Србије, у Параћину, након извршеног кривичног дела тешка крађа, ухапшене су четири особе.
Припадници МУП у Београду, ПС Земун, у сарадњи са Трећим основним јавним тужилаштвом , поднеће кривичну пријаву у редовном поступку против А. П. (21) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела насилничко понашање и неовлашћено држање опојних дрога.
Коментари (6)